wtorek, 28 czerwca 2016

Nowe Życie Starych Przedmiotów Recycling w Ogrodzie

Już zdążyliście się przekonać jak bardzo lubię w obejściu stare zużyte sprzęty, narzędzia i przedmioty, które wcześniej służyły innym celom. Czasem fajnie wyglądają pomalowane na kolorowo, czasem sprawdzają się zardzewiałe, czyli pokryte warstwą czasu. Z zaprzyjaźnionych stron oraz moich zdjęciowych archiwów wyszperałam kilka ciekawych pomysłów na interesujące dekoracje dla każdego, nie tylko wiejskiego otoczenia. 

Terakotowe doniczki różnych rozmiarów w postaci... postaci na ogrodowej ławeczce wyglądają niezwykle sentymentalnie i nastrojowo.
 
Śliczna skrzyneczka z ręcznie malowanym ornamentem, sprawdzi się przy domu i zwróci uwagę na talent domowników.
 
 
 
'Heniek przestaw no tego starego grata, bo chcę trawę wykosić'.... Ups
 
 
Piękny, stary, metalowy sprzęt przerobiony na kwietnik zwraca uwagę przejeżdżających kierowców.
 
Znoszony but może stać się szczęśliwym siedliskiem dla niewymagających rojników.
 
Niebieski, poczciwy garbusek nie musi wyglądać jak stary złom. Ciekawie wkomponowany w zieleń w ogrodzie, porośnięty bluszczem stanowi niecodzienną, odważną dekorację.
 
Stare drzwi postawione przy ogrodzeniu, dają iluzję większej przestrzeni i ciekawości. Co może kryć się za tajemniczymi drzwiami?
ranchcripsychicken.blogspot.ca
 
 
Stara taczka z chodzącą dekoracją.
Balcony Garden Web

Jeśli znudziły się synkowi zabawki. Śliczny sposób na niecodzienny, pomysłowy kwietnik, który zachwyci małych i dużych miłośników sukulentów.
Amazing Interior Design
 
Pozdrawiam serdecznie

4 komentarze:

  1. Piękne zdjęcia:))najbardziej podobają mi się samochody zabawki:)))ja uwielbiam wszelakie starocie i w ogrodzie też mam niemałą kolekcję:)))Pozdrawiam serdecznie:))

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne pomysły. Szczególnie te z doniczek i wykorzystanie starego auta w ogrodzie. Czasami jak się okazuje można zrobić użytek z niczego, a zamiast wyrzucać lepiej wykorzystać. Tu nie brakuje inspiracji dla ogrodników.

    OdpowiedzUsuń