niedziela, 27 marca 2016

Proste i Efektowne Wielkanocne Akcenty w Domu i Ogrodzie

Fantastyczne i zaskakująco proste dekoracje na  Święta Wielkanocne. Potrzebne będą wydmuszki, ciekawe naczynia, w zależności od stylu, wstążeczki, oraz terakotowe doniczki.
Mając wyżej wymienione wybierzmy wiosenne kwiaty np. tulipany, prymulki, krokusy, żonkile, stokrotki, zawilce, bratki, kwitnące gałązki krzewów, wiklina, oraz  mech. 

I do dzieła. 

Te wiosenne święta nabiorą wyjątkowego charakteru, a odwiedzający nas gości docenią nasze starania i pochwalą artystyczną duszę. A przynajmniej mam taką nadzieję :)
 Brit Morin 


 Sofa Workshop 

 twitter.com 

Ten wystający spod czekoladowego pnia drzewa zajączek jest przeuroczy.Fantastyczny pomysł na niecodzienne wielkanocne ciasto.
 
 mom.me 

 etsy.com

 Vibekedesign.blogspot.com 
 

Jolene Engle


 
Lantliv.com 


 ArchitectureArtDesigns 

 
Our Fairfield Home & Garden

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie.

4 komentarze:

 1. Miłego świętowania Aniu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne wiosenno- świąteczne inspiracje Aniu! Czekoladowy tort z zajączkiem - Kapitalny! Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Wprawdzie już po świętach, ale niemal wszystkie dekoracje można lekko zmodyfikować tak, że będą zachwycać jeszcze przez długi czas. Uwielbiam naturalne kompozycje z kwiatów, gałązek, mchu, słomy etc. Przy odrobinie wyobraźni i zdolności manualnych, każdy z nas może wyczarować niepowtarzalną dekorację, która nie będzie trącić plastikowym kiczem. A ten tort z zajączkiem jest genialny, szkoda że wypieki to moja pięta Achillesowa ;/ Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. proste jest piękne !
  cudowne dekoracje świąteczne
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń